Намери се кой да победи Суонзи у дома - Юнайтед (видео)

Манчестър Юнайтед стана първия тим, който успява да вземе точки от гостуване в Уелс на Суонзи. В пореден кръг от Висшата лига на Англия "Червените дяволи" надделяха с 1:0 като гост, а единственото попадение в срещата бе дело на Хавиер Ернандес Чичарито. Мачът бе скучен като цяло и след гола си Юнайтед не гледаше много към вратата на противника.

Първото полувреме започна добре за "Червените дяволи", като Чичарито вкара още в 11-ата минута. Сгрешено подаване в защитата на Суонзи бе пресечено от Гигс, той напредна и подаде на Чичарито, който вкара на празната врата.

След попадението си Юнайтед отстъпи и предаде инициативата на домакините. В моменти през второто полувреме владението на топката бе 80 на 20% в полза на Суонзи, като контраатаките бяха оръжието на Юнайтед днес. През целия мач те достигнаха само до един корнер в 87-ата минута, а и играта не бе впечатляваща.