ОТБОРИ » ЦСКА

ВИЗИТКА

ЦСКА

ЦСКА

Основан: 1948г.
Прякор: Армейците
Стадион: Българска Армия
Сайт: www.cska.bg
Президент: Гриша Ганчев
Треньор: Стамен Белчев
Стадион
Българска Армия
виж Състав
Успехи
Шампион (31)
1948, 1951, 1952, 1954, 1955, 1956, 1957, 1958, 1959, 1960, 1961, 1962, 1966, 1969, 1971, 1972, 1973, 1975, 1976, 1980, 1981, 1982, 1983, 1987, 1989, 1990, 1992, 1997, 2003, 2005, 2008

Купа на България (20)
1951, 1954, 1955, 1961, 1965, 1969, 1972, 1973, 1974,1981, 1983, 1985, 1987, 1988, 1989, 1993, 1997, 1999, 2006, 2011, 2016

Суперкупа на България
1989, 2006, 2008, 2011
... виж още »

ПРОГРАМА

Кръг Дата   Рез.  
1 22.07.18 20:45 ЦСКА-София 2:0 Локомотив Пловдив
2 29.07.18 20:45 Витоша Бистрица 0:2 ЦСКА-София
3 05.08.18 20:45 ЦСКА-София 3:0 Дунав
4 12.08.18 20:45 ЦСКА-София 2:1 Славия
5 19.08.18 21:00 Лудогорец 1:0 ЦСКА-София
6 26.08.18 21:00 ЦСКА-София 4:0 Верея
7 01.09.18 18:45 Ботев Пловдив 0:0 ЦСКА-София
8 15.09.18 20:00 ЦСКА-София 3:1 Черно море
9 22.09.18 20:00 Ботев Враца 0:2 ЦСКА-София
10 29.09.18 17:00 ЦСКА-София 0:1 Левски
11 06.10.18 17:30 Септември София 0:3 ЦСКА-София
12 21.10.18 20:00 ЦСКА-София 3:0 Етър
13 27.10.18 15:00 Берое 1:1 ЦСКА-София
14 03.11.18 15:00 Локомотив Пловдив 0:1 ЦСКА-София
15 09.11.18 17:45 ЦСКА-София 3:0 Витоша Бистрица
16 24.11.18 15:00 Дунав - ЦСКА-София
17 02.12.18 17:30 Славия - ЦСКА-София
18 06.12.18 17:30 ЦСКА-София - Лудогорец
19 09.12.18 15:00 Верея - ЦСКА-София
20 16.12.18 17:30 ЦСКА-София - Ботев Пловдив
21 23.02.2019 - 15:00 Черно море - ЦСКА-София
22 02.03.2019 - 15:00 ЦСКА-София - Ботев Враца
23 09.03.2019 - 15:00 Левски - ЦСКА-София
24 16.03.2019 - 15:00 ЦСКА-София - Септември София
25 30.03.2019 - 15:00 Етър - ЦСКА-София
26 06.04.2019 - 15:00 ЦСКА-София - Берое
виж всички

OЩЕ НОВИНИ ЗА ЦСКА

виж всички

ПРОГНОЗИ ЗА ЦСКА

виж всички

ФОРУМ

Само регистрирани потребители могат да пишат коментари!

ВИДЕО - ЦСКА

виж всички

РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО

УЕФА Лига на нациите C - 1
Шотландия21:45Израел
Сърбия21:45Литва
Черна гора21:45Румъния
УЕФА Лига на нациите A - 3
Португалия21:45Полша
УЕФА Лига на нациите B - 2
Швеция21:45Русия
УЕФА Лига на нациите D - 3
Малта21:45Фарьорски острови
Косово21:45Азербайджан
Приятелски мачове
Иран17:15Венецуела
Южна Африка19:00Парагвай
Турция19:30Украйна
Албания21:00Уелс
Бразилия21:30Камерун
Италия21:45САЩ
Франция22:00Уругвай
EURO U19 Qualification Grp. 13
FTБългария U190-3Greece U19

НОВИНИ

КОМЕНТАРИ

АНКЕТА

Към кой български спортен канал имате най-голям интерес?

виж резултати

В КАДЪР

Полуфиналистите в Лигата на Нациите. Добра компания!