Реграги: Ще се върнем по-силни

Старши -треньорът на мароканския национален отбор Уалид Реграги обобщи представянето на отбора си на Мондиал 2022.

"Трябва да се поучим от представянето си на това Световно първенство. Радваме се, че станахме четвърти на него. Поздравления за Хърватия за заслуженото трето място. Ще направим изводи и ще се върнем още по-силни", заяви Реграги.

Мароко се класира за плейофите за Световното първенство през 2022 г. от първо място в групата, побеждавайки Белгия (2:0) и Канада (2:1) и завърши наравно с Хърватия (0:0). На 1/8-финалите мароканците победиха Испания (0:0 в редовното време, 3:0 при дузпите), а на четвъртфиналите спечелиха мача с Португалия (1:0). На полуфиналите отборът на Мароко загуби от Франция (0:2), а в мача за третото място - от Хърватия (1:2).