Стилиян Петров с гол при пълен обрат на Вила над Челси (видео)

Отборът на Астън Вила бе на гости на "Стамфорд Бридж" в последния ден на 2011 година във Висшата лига на Англия и успя да победи домакините от Челси с 3:1. Всъщност Вила бе в изоставаща позиция, но благодарение на Айрлънд и Петров тима обърна мача, като гол добави и Дарън Бент.

Дидие Дрогба откри от дузпа за своите в 23-ата минута, като той бе повален в наказателното поле. Стивън Айрлънд върна попадението в 28-ата минута и така завърши първата част. През втората и по скоро в нейния край реализира Петров. Той получи топка в наказателното от Киърън Кларк и матира Чех и Джон Тери с удар с ляв крак.

Той поиска смяна поради травма и на негово място се появи Дарън Бент, който също реализира в 86-ата минута.