Челси с победа на гости на Блекбърн (видео)

Отборът на Челси гостуваше днес на Блекбърн в пореден кръг от Висшата лига на Англия. "Сините" победиха с 1:0 като голът бе дело на Франк Лампард след асистенция на Бранислав Иванович. Друго попадение в срещата нямаше, но като цяло победата бе на страната на тима, който я търсеше повече.

Първото полувреме мина без гол. Блекбърн не се хвърляше много в атака и Челси бе дейният отбор на терена. "Сините" търсеха попадението и победата си активно. На полувремето в игра влезе и Фернандо Торес след контузия на Малуда, като така тима стана още по-атакуващ. Това даде резултат и в 51-ата минута Лампард вкара.

След попадението гостите се прибраха и бе ред на домакините да търсят своето. В края на мача няколко опасни ситуации пред вратата на Челси без малко да донесат равенството, но това не се случи и в крайна сметка Челси победи с 1:0.