Марто и Болтън пречупиха каръка, зрелище между новаците в Англия (видео)

Отборът на Мартин Петров - Болтън, записа победа с 1:3 като гост на Уигън, като българинът ще се запомни освен с няколкото добри отигравания и с жълтия картон, който получи към края на срещата. Междувременно два от новаците в Англия - Норич и Суонзи, спретнаха красив мач с добри голове, който завърши 3:1 в полза на домакините от Норич.

Болтън започна добре гостуването си на Уигън. Известно е, че и двата тима имат много проблеми през настоящата кампания, и сега една победа щеше да помогне преодоляването на кризата за един от тимовете. В 4-ата минута Найджъл Рио-Кокър вкара след асистенция на Крис Ийгълс. Крилото Ийгълс се прояви добре днес през целия мач, но домакините вгорчиха за миг доброто представяне с гол в 40-ата минута. 1:1 направи Мохамед Диаме, след като вкара от извън наказателното поле.

В 45-ата минута Давид Нгог вкара за Болтън, а в самия край на мача - 90-ата минута, се разписа и самият Крис Ийгълс.

В другите мачове от Висшата Лига днес, Норич преодоля Суонзи у дома с 3:1, КПР не успя да надделее над Блекбърн - 1:1, а Стоук разби Фулъм с 2:0 като домакин.