Камерун би Бразилия, но отпадна (видео)

Камерун и Бразилия се изправиха на "Лусаил Айконик" днес в последния кръг от груповата фаза на Световната купа. В срещата голове нямаше до 92-ата минута но тогава Абубакар вкара за 1:0, с което базилците остават на първо място, а при победата на Швейцария над Сърбия с 3:2 по същото време, Швейцария продължава и Камерун остава трети.

В началните 15 минути Бразилия владееше над 70% от времето, създавайки няколко опасности, но без да вкара. Едерсон също имаше голяма намеса до почивката за да спре Мбеумо.

След почивката и двата тима направиха промени, и близо до гол бе Милитао с един удар в гредата. В 92-ата минута Винсент Абубакар вкара с глава през Едерсон за 1:0 и съблече фланелката си за втори жълт картон при 7 минути оставащи за игра.