Ришарлисон с гола на сезона в успеха над Сърбия

Бразилия направи страхотно второ полувреме и победи Сърбия с 2:0 в първата среща от групата си, която се изигра на стадион "Лусайл Айконик", където ще гледаме и финала на Световната купа тази година. След като Швейцария надви минимално Камерун днес Селесао повежда класирането и оставя Сърбия на дъното.

До почивката положенията бяха за бразилците, но така и не се стигна до гол, а Алекс Сандро нацели два пъти гредата, докато и Касемиро направи това във втората част.

В 62-ата минута резултатът откри Ришарлисон когато Неймар навлезе в полето, Винисиус стреля от краката му под ъгъл и вратарят изби на пътя на Ришарлисон за добавка и 1:0.

В 73-ата минута обаче Винисиус пусна топката отново за Ришарлисон, той я вдигна над главата си и със завъртане и задна ножица вкара изключително красиво за 2:0.