Юнайтед победи Нюкасъл с късен гол

Ашли Йънг донесе късна победа на Манчестър Юнайтед над Нюкасъл днес на "Сейнт Джеймсис Парк" в срещата от поредния двадесет и осми кръг на английската Висша лига. По този начин момчетата на Луис ван Гаал остават само на точка зад Арсенал и третата позиция в класирането на Англия.

Първото полувреме бе много добро откъм футбол, но голове не паднаха. Тук пропуски направиха Мария, Рууни, Тейлър и Фелаини.

Втората част отново предложи добри моменти. Тим Крул спаси своите с невероятна намеса в 53-ата минута срещу Фелаини и Йънг с поредни удари. В 57-ата минута Рууни преодоля вратаря, но се оказа, че е бил в позиция на засада.

Всичко се реши в 89-ата минута, когато Абейд отне топката от Рууни в наказателното поле и върна за Крул, който обаче не игра добре и кълбото попадна в Йънг за гол от близо - 1:0.