Тотнъм загуби на гости на Норич (видео)

Тотнъм изостана от лидерите в четворката на Висшата лига на Англия в този пореден двадесет и седми кръг на първенството, след като днес в последната среща от кръга тима загуби с 1:0 на гости на Норич. Останалите отбори от върха успяха да спечелят срещите си, но Тотнъм остана с 50 точки.

Единствен гол на Робърт Снодграс днес бе разликата между двата отбора. Той падна в 47-ата минута, когато крилото навлезе от фланга и завъртя топката през Юго Лорис. Тим Шерууд опита да реагира с пускането на Роберто Солдадо до Емануел Адебайор в атака, но след краткотраен ефект и това не подейства за най-силния гост в лигата. Още повече - в 85-ата минута домакините нацелиха и гредата в опит за второ попадение.