Хъл Сити затрудни Тотнъм (видео)

Хъл Сити продължава да показва добра домакинска форма през този сезон, след като и днес в мач от двадесет и четвъртия кръг на Висшата лига на Англия домакините не загубиха, приемайки Тотнъм. В срещата, завършила при 1:1 Шейн Лонг откри с дебютен гол за Хъл, преди Паулиньо да изравни.

Още в 12-ата минута след два големи пропуска пред двете врати - на Адебайор и Йелавич, Лонг откри резултата след една дълга топка от вратаря. Това бе първото попадение за 2014-та за Хъл, както и дебютно за новото попълнение. До края на полувремето Тотнъм владееше инициативата, но единствено стигна до спорен момент, когато Фигероа неволно повали Солдадо в наказателното поле.

В 61-ата минута резултатът днес бе изравнен след страхотен удар от Паулиньо, който получи пас от Дани Роуз. Домакините почти не атакуваха, но в 71-ата минута Йелавич отново затрудни Лорис. Все пак повече голове не паднаха.