И с Демпси Фулъм губи от опашкар (видео)

Фулъм прие Съндърланд в среща от двадесет и първия кръг на Висшата лига на Англия днес, в мач, в който Клинт Демпси отбеляза драматично завръщане пред собствената публика на своя стар клуб. Съндърланд обаче си тръгна с победа от 4:1 и изглежда домакините имат много, много работа на трансферния пазар.

В 29-ата минута днес Адам Джонсън откри резултата по прекрасен начин от пряк-свободен удар. В 41-ата минута пък той асистира на Ки за нов гол, като още рано бившото крило на Манчестър Сити даде заявка за играч на мача.

През втората част обаче той не свали нивото си. Първо в 52-ата минута Деймиън Дъф предостави добра топка от корнер за гол с глава на Сидуел, но след това гостите отново овладяха мача. В 69-ата минута Ки пусна прекрасно извеждащо подаване за Джонсън, който завърши уверено с втори гол, но в 85-ата минута той оформи своя хеттрик от дузпа, спечелена от Алтидор срещу Сендерос.