Суарес с нов гол в победата над Хъл (видео)

Луис Суарес изпрати Ливърпул отново в Топ 4, след като днес мърсисайдци приеха Хъл Сити на "Анфийлд" в мач от двадесетия кръг на Висшата лига на Англия. Днес домакините победиха с 2:0, като след попадението на Даниел Агер в първата част, и Суарес се отбеляза през второто полувреме.

В 36-ата минута днес след корнер на Кутиньо Даниел Агер откри, но трябва да се отбележи и добрата игра на Хендерсън в наказателното поле, след като той игра добре срещу Фигероа, който можеше да избие от гол-линията. Хендерсън бе близо до гол само минути след тази ситуация, но нямаше късмет. В продължението на тази част пък англичанинът намери Кутиньо на чиста позиция, но и бразилецът не се справи.

В 50-ата минута Суарес вкара редовния си гол в среща на Ливърпул, когато изпълни прекрасно пряк-свободен удар. До края на мача Кутиньо още веднъж се отчете с пропуск от добра ситуация.