Нюкасъл надви Тотнъм, Тим Крул блести (видео)

Нюкасъл нарани опита на Тотнъм да се върне до второто място във Висшата лига на Англия днес, когато гостуваше на "Уайт Харт Лейн". След прекрасно първо полувреме, в което Нюкасъл надигра своя опонент и създаде много положения, само Реми успя да вкара, а през втората част Тим Крул отрази 13 точни удара и донесе победата за своите.

Още в 13-ата минута Йоан Гуфран намери Реми в наказателното поле, той овладя, заобиколи Брад Фридел и вкара за 1:0. Шола Амеоби също вкара малко след това, но неговото попадение бе отменено поради засада.

Във втората част Сандро се появи за Тотнъм на мястото на Муса Дембеле, а Йонес Кабул замени контузения Чирише. Така още в 49-ата минута Крул излезе на сцената с прекрасно спасяване, когато лиши Ериксен от гол от 1 метър. В 53-ата Крул спаси удар на Сигурсон от фал, а след това добавката на Кабул, отново от непосредствена близост.

Последваха спасявания на удари от Таунсенд, Паулиньо и Фертонген, а последният нацели и гредата. В крайна сметка Нюкасъл запази победата си на гости.