Тотнъм се справи с Норич (видео)

Тотнъм прие Норич Сити в мач от четвъртия кръг на Висшата лига на Англия, а днес домакините спокойно взеха победата с 2:0 благодарение на две попадения от Гилфи Сигурдсон. Асистенцията за първото попадение бе дело на новото попълнение на тима Кристиан Ериксен.

В 28-ата минута след една красива атака Сигурдсон откри резултата. Солдадо свали една топка с гърди за Ериксен, датчанинът пусна кълбото в наказателното поле за Сигурдсон, който от близо матира Руди. В 36-ата минута Рики ван Волфсвинкел бе близо до изравнителен гол.

В 49-ата минута отново след хубава атака Паулиньо центрира ниско от дясното крило и Сигурдсон отново завърши с гол. В 62-ата минута исландецът бе близо до хеттрик, но Руди спаси своите. В игра през втората част се появи и Ерик Ламела, но резултатът не се промени повече.