Арсенал прегази Уигън, Рамзи вкара отново (видео)

Сантиаго Касорла блесна с 4 асистенции за 3 различни голмайстора днес, когато Арсенал прие борещия се за оцеляване Уигън в предпоследния кръг от Висшата лига на Англия. За победата с 4:1 вкараха Подолски, Уолкът и Рамзи - шеговито някои медии вече споменаха за трагичните случаи, свързани с головете на младока.

Още в 11-ата минута след един корнер Подолски се оказа на добра позиция в наказателното поле и откри. В края на полувремето пък Малоуни вкара прекрасен гол. Той застана зад топката при пряк-свободен удар и Шчесни нямаше никакъв шанс да спаси.

В 63-ата минута след една контра Уолкът действа добре срещу Джоъл и вкара за 3:1. Само 5 минути по-късно пък Подолски матира вратаря след много лоши действия в отбрана при опит за изкуствена засада от гостите.