Тевес носи късен успех на Сити над Уигън (видео)

Манчестър Сити прие Уигън в мач от поредния 33-ти кръг на Висшата лига на Англия днес, като домакините успяха да спечелят тази среща в края на мача след доста опити за попадение. 1:0 обаче донесе Карлос Тевес в 83-ата минута, като така "гражданите" напреднаха с 2 точки към лидера Юнайтед, който днес бе задържан от Уест Хем.

Първото полувреме бе разочароващо за двата отбора. Така на почивката видяхме нетипична смяна - Манчини замени Агуеро с Джеко в опит да търси голове. Той обаче пропиля златна възможност в 75-ата минута, когато Туре го намери с чудесна топка, но Джоел спаси.

В 82-ата минута Шарнър нацели греда след удар с глава при центриране на Малоуни, но в този момент той бе в засада, която бе отсъдена. В следващата атака обаче Коларов намери Тевес, който приложи няколко прекрасни финта, елиминира Шарнър и Гомес и не даде шанс на Джоел да спаси - 1:0.