Късен обрат на Арсенал срещу Норич (видео)

Арсенал сътвори драматичен късен обрат срещу Норич днес, когато канарчетата гостуваха на артилеристите в поредния кръг от Висшата лига на Англия. След като гостите поведоха с 1:0 Арсенал натисна и в последните 5 минути успя да сътвори пълен обрат и да събере точките - 3:1.

Първата част Арсенал пропиля безброй шансове за гол, но някак до почивката резултатът бе 0:0.

В 56-ата минута макар доминацията си до момента, артилеристите получиха гол. Снодграс центрира прекрасно на главата на Търнър и това бе гол. Домакините започнаха да действат агресивно, но трябваше да се стигне до 85-ата минута, когато Жиру бе задържан в наказателното поле и Артета вкара от дузпа.

В 88-ата минута Алекс Окслейд-Чембърлейн пък бе причина за автогол на Басонг, а в 91-ата минута Уолкът напредна и намери Подолски, който вкара красиво.