Астън Вила вкара три на гости на Стоук (видео)

Астън Вила продължава добрата си форма, която показа напоследък, с нова победа. В поредния кръг от Висшата лига на Англия тимът гостуваше на Стоук Сити и успя да победи с 3:1 след голове на Агбонлахор, Лоутън и талисманът Кристиан Бентеке.

Още в 9-ата минута Габи Агбонлахор вкара против събитията на терена. Мат Лоутън намери нападателя и той трябваше да стреля 2 пъти за попадението. В 30-ата минута Бентеке намери Вайман, който нацели гредата.

Чак в 80-ата минута резултатът се промени отново, когато в игра бе Чарли Адам. Той раздвижи нещата за своите и асистира на Майкъл Кайтли за 1:1. В 87-ата минута обаче Матю Лоутън вкара с перфектно воле от далечно разстояние, преди Кристиан Бентеке да реши всичко в 91-ата минута с един от традиционните си голове.