Астън Вила победи КПР в мач с 5 гола (видео)

Астън Вила и Куинс Парк Рейнджърс спретнаха голово шоу на "Вила Парк" днес в пореден кръг от Висшата лига на Англия. Домакините победиха с 3:2 след пълен обрат и битката на дъното става доста интересна с оглед победата на Саутхемптън над Ливърпул по същото време.

В 23-ата минута Джърмейн Джинас вкара във втори пореден мач след добавка при удара на Замора и гостите поведоха. В края на първата част Агбонлахор върна равенството напълно против събитията на терена.

В 59-ата минута Андреас Вайман вкара за 2:1 след пас на Джоузеф Бенет. В 73-ата минута обаче КПР върна равенството с гол на Андрос Таунсенд. Той бе намерен от Джи-Сунг Парк и завърши по добър начин атаката. Вездесъщият Кристиан Бентеке реши всичко в 81-ата минута, когато бе намерен от Андреас Вайман на празна врата.