Арсенал с трудна победа над Суонзи (видео)

Арсенал гостуваше на Суонзи Сити в пореден кръг от Висшата лига на Англия днес и гостите успяха да надвият с 2:0 своя неудобен опонент. Историята сега показва, че двата тима са си разменили по 4 победи с днешната на Арсенал. Попаденията за гостите бяха на Монреал и Жервиньо.

В първата част Арсенал тотално доминираше и за Суонзи единствено в половината на Арсенал играеше Мичу, който бе търсен от дълги топки но без успех. През втората част Суонзи започна да владее повече и след влючванията на бранителите остана открит в отбрана, от което пък се възползва Арсенал.

Първо Начо Монреал вкара в 74-ата минута първото си попадение за клуба. Жиру притесни Уилямс, който трябваше да изчисти топката, тя попадна в Монреал и той намери мрежата с малко късмет. Суонзи се хвърли още по-агресивно в атака, но в самия край получи още един гол от Жервиньо.