Нюкасъл с късен успех над Стоук (видео)

В пореден кръг от Висшата лига на Англия Нюкасъл успя да направи пълен обрат над Стоук Сити, когато прие "грънчарите" днес за победата си у дома с 2:1. В самия край на срещата герой за своите стана Папис Сисе, след като по-рано Йохан Кабайе бе изравнил след попадението на Уолтърс за Стоук.

Домакините играха добре в първата част, но Стоук се защитаваше добре. През второто полувреме гостите успяха да стигнат първи до гол, след като Тиоте повали Уолтърс в наказателното поле и той вкара от дузпа в 67-ата минута.

В 73-ата минута Кабайе вкара страхотен гол от пряк-свободен удар. Домакините се амбицираха за обрата и го постигнаха в самия край, когато Силван Марво, който се появи като резерва, намери Сисе за удар от близо, който реши всичко.