УБА надви Суонзи, КПР би Съндърланд (видео)

Куинс Парк Рейнджърс успя да вземе победа у дома си и да се изравни с предпоследния в класирането в поредния кръг от Висшата лига на Англия срещу Съндърланд. Тима победи уверено с 3:1, а междувременно Суонзи продължи с непостоянната си форма, позволявайки на Уест Бромич да вземе домакинска победа.

Съндърланд успя да поведе на гости на КПР чрез Стивън Флетчър в 20-ата минута в една добра контраатака. В 30-ата минута Лоик Реми изравни с уверен завършващ удар, а пълния обрат бе факт в средата на втората част. Андрос Таунсенд вкара невероятен гол от воле в 70-ата минута, а в самия край точка на спора постави Джърмейн Джинас в едно от редките си появявания в игра.

Суонзи започна добре срещу УБА - в 33-ата минута Джонатан Де Гузман постави топката на главата на Люк Моор и той вкара. В 40-ата минута обаче Греъм Доранс действа добре и намери Лукаку на гол-линията и той не сбърка за 1:1.

В 55-ата минута Раутлидж направи дузпа и Лукаку застана зад топката, но сбърка. Михел Ворм спаси, но само след 4 минути Де Гузман си вкара нещастен автогол с глава. Той опита да се реабилитира до края на мача, но резултатът не се промени.