Касорла вкара два за победата над Вила (видео)

Арсенал прие Астън Вила в пореден кръг от Висшата лига на Англия, като днес домакините успяха да спечелят срещата с 2:1 благодарение на два гола от играчът във форма Сантиаго Касорла. Кристиан Бентеке отново блестя за гостите, но класата му днес не стигна за повече от един гол.

Касорла вкара още в 6-ата минута след като опита да центрира с левия си крак. Топката му бе блокирана и отново попадна в него, той я нагласи на десния си крак и намери вратата след удар по земя. До края на полувремето двата отбора можеха да вкарат още голове, като по-добрите шансове бяха за гостите от Астън Вила.

През втората част Андреас Вайман успя да изравни в 68-ата минута след добра игра на Бентеке и Н'Зогбия. В 85-ата минута обаче Касорла успя да материализира доминацията на домакините до края и реши срещата.