Евертън и Астън Вила спретнаха голово шоу (видео)

Евертън успя да вземе поне точка днес, когато тима прие Астън Вила в пореден кръг от Висшата лига на Англия. С интересния сблъсък и резултат 3:3 мърсисайдци се настаниха на 5-та позиция в класирането и изпревариха Арсенал, който спечели срещата си днес.

Още с първата си атака гостите откриха резултата днес. Чарлз Н'Зогбиа предостави топката на Бентеке, който показа класа и откри. В 21-ата минута Виктор Аничебе изравни след прекрасна контра, включила Фелаини, Пиенаар и Озман. В 24-ата минута Габи Агбонлахор вкара нов гол за гостите, засичайки с глава центриране на Ашли Уестууд.

В 61-ата минута Бентеке вкара отново, за да даде аванс от 2 гола на своите, а тук той вкара с глава по прекрасен начин. В 69-ата минута талисманът на Евертън Маруан Фелаини реализира след добро двойно подаване с Аничебе. Отново Фелаини в 93-ата минута върна тима си в мача и спечели точката.