Нюкасъл надви Челси в мач с 5 гола (видео)

Нюкасъл Юнайтед прие Челси в поредния кръг от Висшата лига на Англия днес, и домакините имаха добър шанс да вземат победата срещу голям съперник след период на лоши срещи за тима. С победата 3:2 днес Муса Сисоко излезе на картата във Висшата лига, вкарвайки две попадения.

В 41-ата минута Давиде Сантон асистира на Жонас Гутиерес за хубав гол. Само след минута видяхме смяната на Демба Ба, който се контузи и в игра се появи Фернандо Торес. В 55-ата минута Франк Лампард вкара исторически гол. Той стана първият играч, вкарал над 10 гола в 10 поредни сезона във Висшата лига.

В 61-ата минута Хуан Мата вкара красив фалцов удар зад Тим Крул, а асистенция грабна Торес. Малко след това обаче Муса Сисоко върна гол за домакините от близо, след като Чех бе избил негов удар след преминаването му през Коул. В самия край на мача отново след прекрасна игра на Сантон Сисоко вкара от далечно разстояние и реши всичко.