Арсенал надви 10 от КПР на Емирейтс (видео)

Отборът на Арсенал стигна до късна победа у дома си днес, когато прие тима на Куинс-Парк Рейнджърс в пореден кръг от Висшата лига на Англия. В срещата, завършила при 1:0 трябваше да се стигне до самия край, когато Микел Артета вкара за победата на домакините.

През първата част Арсенал доминираше и със сигурност можеше да достигне до голове. Това така и не ставаше, след като гостите се бранеха добре. През втората част гостите отговориха и с няколко положения за Замора, но защитата на Арсенал действаше добре. В 79-ата минута обаче Щефан М'Биа бе изгонен и 5 минути по-късно Артета вкара - Аршавин действа добре по фланга и центрира, последва добро спасяване на Жулио Сезар, но Артета бе на място да довърши с гол атаката.