Нюкасъл и Астън Вила не се победиха (видео)

В трети кръг от Висшата лига на Англия Нюкасъл Юнайтед прие отбора на Астън Вила в мач, завършил при резултат 1:1. Астън Вила се представи по-добре от това, което показваше напоследък и Пол Ламбърт ще може да извлече позитиви от гостуването, докато несработения тим на Нюкасъл показа, че се нуждае от още време.

През първата част гостите поведоха чрез Киърън Кларк в 22-ата минута. Бари Банан асистира прекрасно за това попадение. Играта на Нюкасъл до полувремето не бе впечатляваща и резултатът се запази.

През втората част Бен Арфа изравни. В 59-ата минута той щеше да скъса мрежата на Брадли Гузан. В 80-ата минута Агбонлахор можеше да прати своите напред, но не реализира. В крайна сметка мачът завърши при 1:1.