Нюкасъл надви Челси на гости, Тотнъм също мачка (видео)

Отборът на Челси прие Нюкасъл в пореден кръг от Висшата лига на Англия, като домакините загубиха срещата с 2:0. Като цяло гостите мошеха да спечелят и по-убедително, особено що се отнася до първото полувреме. Домакините от Челси обаче също имаха своите ситуации.

Голът бе дело на Папис Сисе в 19-ата минута, като попадението бе красиво и не остави Чех доволен. Асистентът на попадението Давиде Сантон направи страхотен рейт с топката и подаде добре.

Поради контузия на Шейх Тиоте срещата щеше да получи дълго добавено време, а гостите пострадаха.

До края на мача и двата тима имаха доста ситуации за гол, но от малкото си ситуации Челси и Сисе пропускаха. В добавеното време късметът се усмихна на Сисе и той добави второ свое попадение - то отново бе невероятно. С победата Нюкасъл събра 65 точки и е наравно с Тотнъм на 4-ата позиция, след победата на тима над Болтън днес.

Победата на Тотнъм дойде с 4:1 с попадения на Модрич, Ван дер Ваарт и Адебайор на 2 пъти. Българското крило на Болтън Мартин Петров изигра цялата среща, но днес тима не се представи на ниво.