Болтън надви Астън Вила на гости - Петров вкара

Отборът на Астън Вила прие Болтън в пореден кръг от Висшата лига на Англия днес, като гостите успяха да надделеят с 2:1. Българското крило на Болтън Мартин Петров вкара първтото попадение за своите в победата днес, като цялостното представяне на българина бе на ниво. Трите гола днес станаха в рамките на 3 минути, което бе друг интересен факт.

Домакините откриха в 61-ата минута чрез Стивън Уорнък. Той се възползва след страхотна акция на Чарлс Н'Зогбия по фланга. Само след минута падна и дузпата за гостите. Мартин Петров вкара с фалцов удар. При празнуването на попадението си Петров показа фланелка с надпис "Остани силен Стенли", в подкрепа на Стилиян Петров.

Само минута по-късно падна и решаващото попадение за пълен обрат. Давид Н'Гог вкара след асистенция на Крис Ийгълс и реши всичко.

С тези 3 точки Болтън излиза от зоната на изпадащите чак до 14-ата позиция, като дели 36 точки заедно с днешния си съперник.