Тотнъм взе отложения мач с Болтън за ФА Къп (видео)

Отборът на Тотнъм спечели срещата си за ФА Къп срещу Болтън с 3:1, след като както си спомняте трагичната случка с Фабрис Муамба по време на първия отложен мач между двата тима. Сега тази среща се разви по различен начин, след като лондончани поведоха с две попадения преди Болтън да върне гол в самия край на срещата, а и Саха да добави нов за своите.

Двата гола за Тотнъм паднаха през втората част, след като Адам Богдан бе подложен на изключителни атаки през първата, но държеше своите в мача. През втората част той не извади такъв късмет. В 74-ата минута Райън Нелсен вкара едва деветото си попадение за 8 години кариера в Англия, а 3 минути по-късно гол добави Гарет Бейл.

В края на срещата двата тима си размениха по гол чрез Кевин Дейвис и Луис Саха. Така Тотнъм продължава към полуфиналите на най-стария футболен турнир.