Петров заменен при победа на Болтън над КПР (видео)

Болтън прие КПР в пореден кръг от Висшата лига на Англия, като в срещата домакините надделяха с 2:1 в един интересен и отворен мач, в който съдийските грешки доведоха до головете днес, но това не отне от интереса в двубоя. Българското крило на домакините бе заменено в 71-ата минута за Крис Ийгълс.

През първата част Куинс Парк Рейнджърс можеше да води, но гол не бе зачетен на тяхна сметка, след като Хил бе вкарал топката във вратата. Страничния съдия не отсъди попадение след като топката бе избита от вътре във вратата. В 37-ата минута Дарън Пратли вкара за Болтън с глава от близо.

През втората част Сисе изравни рано в 48-ата минута. Той бе намерен в засада и вкара спокойно, но отново тук имаше грешка на съдийството. В крайна сметка в 86-ата минута Иван Класнич вкара след асистенция от Рио Мияичи и реши нещата.