Роби Кийн герой за Вила при победата над Уулвс

Отборите на Уулвърхемптън и Астън Вила направиха зрелищен мач днес в пореден кръг от Висшата лига на Англия. В срещата Вила успя да отбележи първо попадение, но бе обърнат, само за да направи нов обрат, дело изцяло на Роби Кийн, който донесе победата с 3:2 за гостите.

Първото попадение дойде рано в мача. Бент реализира дузпа в 11-ата минута. В 21-ата след асистенция на Фримпонг, Кайтли изравни, за да позволи на Едуардс да даде преднина на Уулвс 10 минути по-късно. Той вкара с глава след пас на Роджър Джонсън.

През втората част се наложи гостите да обръщат мача за победата. Двете попадения през това полувреме бяха дело на Роби Кийн в 51-ата и 84-ата минути, като второто попадение бе красив удар от далечно разстояние.