И Ливърпул превзе Вила Парк (видео)

Тима на Астън Вила продължава с трагичните си представяния пред домашната публика, след като днес направи трета поредна загуба в последните си четири срещи у дома. Този път Ливърпул се възползва от слабата форма на Стилиян Петров и компания, печелейки с 2:0, но можеше да вкара и повече.

Ливърпул доминираше през част от първото полувреме, когато паднаха и головете. Първо Крейг Белъми вкара, като в края на срещата той бе избран за играч на мача. Голът падна в 11-ата минута, а в 15-ата той асистира за Мартин Шкъртел. Последва доминация на Вила за първата част, но нямаше кой да нанесе голов удар.

Втората част бе равностойна, а Луис Суарес нацели гредата за своите на 2 пъти. Вила още страдаха от загубата на Габриел Агбонлахор и изглеждаха сякаш нямат атака. В крайна сметка 2:0 изглеждаше реалното отражение на нещата.