Юнайтед начело в Англия след гостуването на Лофтъс Роуд (видео)

Тима на Манчестър Юнайтед безпроблемно спечели гостуването си на Куинс Парк Рейнджърс днес с 2:0, но спокойно можеше да отбележи още няколко попадения. С пропуски днес се отличиха Джони Евънс, който нацели на 2 пъти гредата, а Фил Джоунс я нацели веднъж. Добре се изяви и вратарят на КПР - Черни.

Юнайтед започна силно двубоя, като Рууни вкара преди да е изтекла минута футбол. Той спечели топка с глава, насочвайки я към Валенсия на фланга. Крилото му върна с центриране и Рууни отбеляза с глава. Доминацията на тима продължи през цялата първа част, но гол падна чак през втората.

Майкъл Карик спечели топка в собствената си половина в 56-ата минута. Той напредна през целия терен, елиминирайки няколко футболиста и накрая завърши с хубав удар, заблуждавайки вратаря да посегне към погрешния ъгъл. Черни отреагира и докосна топката на Карик, но това не бе достатъчно - страхотен гол на полузащитника, който се изявява все по-добре и по-добре с всеки мач през кампанията си.

Така мачът завърши 2:0 и Юнайтед е на първо място в класирането преди мача на Манчестър Сити с Арсенал по-късно днес.