Юнайтед със самочувствие над Уулвс

Тима на Манчестър Юнайтед демонстрира добра игра и победи тима на Уулвърхемптън на "Олд Трафорд" с 4:1, като това бе един добър мач от домакините, на фона на това, което показваха те в последно време. Разбира се тук формата на тима съвпадна с подобряването на играта на Уейн Рууни и Луиш Нани, както и със завръщането на човека във форма в центъра на тима - Майкъл Карик.

Още в 17-ата минута Нани откри след пас на Валенсия. Голът се чакаше през целия период до момента, а попадението бе хубаво отиграно от португалеца. След 10 минути той асистира на Рууни за ново попадение. Голът бе близнак на предишния.

Уулвс започнаха добре втората част с бърз гол - В 47-ата минута Флетчър вкара. В 56-ата и 63-ата обаче Валенсия раздаде асистенции съответно на Нани и Рууни за още 2 попадения. Голът на Нани бе лесен завършек, а Рууни завърши акробатично.