Фулъм надви Ливърпул на Крейвън Котидж (видео)

Тима на Фулъм посрещна Ливърпул на собствения си "Крейвън Котидж" и успя да надделее с 1:0 в края на мача, след равностойни две полувремена, развили се по идентичен начин. Първоначално мърсисайдци натискаха в полувремената, а Фулъм чакаше търпеливо и втората част на полувремената владееше и създаваше дори повече положения.

Двата тима нацелиха гредите на 3 пъти и вкараха само едно попадение. Хендерсън нацели страничната греда в началото на първата част, докато в края Демпси нацели греда за своите. През втората част отново Ливърпул натисна, но Спиъринг бе изгонен в 72-ата минута. От този момент Фулъм отново натисна и в 85-ата минута вкара гол чрез Демпси. След удар на Дани Мърфи Рейна се намеси слабо и американецът добави топката в мрежата.