Арсенал премина през Болтън в Карлинг Къп

Отборът на Арсенал победи Болтън като домакин и продължи напред в Карлинг Къп, след един добре изигран мач от лондончани. Мачът не предложи зрелище и липсваха много голове днес, но след едно слабо първо полувреме, Арсенал се вдигна и направи добро второ, в което вкара две попадения, на фона на едно единствено от страна на гостите от Болтън.

През първото полувреме гол не падна в тази среща, а Арсенал може да се радват на по-голямата част от владението на топката. Те бяха малко по-добрият отбор и заслужаваха попадение в срещата. Второто полувреме бе по-резултатно за двата тима. Още в 47-ата минута Фабрис Муамба откри за гостите. Атаката бе много красива и заслужаваше хубавият гол.

В 53-ата минута Аршавин изравни. Той би ниско по земя през краката на защитник и не остави шанс за вратаря. Малко след това се разписа и Парк. В 56-ата минута той завърши лесна топка и осъществи пълен обрат в срещата.

До края на полувремето не се случи нищо по-интересно и резултатът остана 2:1 в полза на домакините.