Ливърпул се справи на Молиню (видео)

Уулвс посрещна Ливърпул в последната среща за съботния ден от шестия кръг на Висшата лига на Англия. Днес на "Молиню" гостите домакините показаха добър футбол в първата част, но допуснаха късен гол и трябваше да изравняват, преди Мохамед Салах да реши всичко с дузпа във второто полувреме за крайно 2:1.

"Вълците" стартираха добре и се държаха стабилно до средата на мача, но във втората добавена минута на първата част Жота центрира от фланга и Конате засече с глава за 1:0 точно преди последния сигнал на съдията.

В 56-ата минута обаче Алисон бе хванат на лоша позиция от Ларсен и Аит-Нури, и последният реализира за 1:1 когато Ливърпул сякаш се бе отпуснал. Отговорът на момчетата на Слот дойде мигновено след като Жота спечели дузпа срещу Семедо и Салах я реализира за 2:1 в 59-ата минута.

До края играта бе основно в полето на домакините, които нямаше как да се преборят за повече.