Нотингам взе първи точки от Ливърпул на Слот

Ливърпул посрещна Нотингам Форест в срещата от поредния четвърти кръг на английската Висша лига. Днес на "Анфийлд" домакините на Арне Слот не показаха най-добрия си футбол и след редица грешки те допуснаха изненада и позволиха на съперника да си тръгне с трите точки при 1:0.

До почивката домакините се затрудняваха в последната третина и имаха само два точни удара. Очакваше се повече след показаната доминация, която продължи и във втората част. Тук обаче в 72-ата минута при една контра Хъдсън-Одой се оказа близо до полето, намери как да стреля фалцово през защитата и далеч от Алисон за 1:0.

Съвсем малко след това пък Алисон спаси вратата си от Еланга при един негов страховит удар от близо, за да остави шанс на Ливърпул. До края обаче "червените" не показаха достатъчно.