Астън Вила се справи с Уест Хем (видео)

Уест Хем Юнайтед посрещна Астън Вила на своя "Лондон Стейдиъм" за първия кръг от новия сезон на Висшата лига между двата отбора. Днес "виланите" тръгнаха силно, допуснаха равенство след редицата си пропуски, но взеха заслужената победа във втората част благодарение на резервите, които представи Унай Емери за крайно 2:1.

След само 200 секунди игра днес корнер на Тилеманс намери главата на новото попълнение Амаду Онана и той се извиси за 1:0. Последваха пропуски на Бейли и Роджърс, и след осем положения до почивката, Уест Хем дочака момента си и предизвика грешка на Кеш в 35-ата минута когато той повали Соучек в полето и това бе дузпа.

Зад бялата точка застана Пакета, който прати Еми Мартинез в грешна посока и вкара хладнокръвно за 1:1. Голът даде импулс на "чуковете" да организират повече положения в началото на второто полувреме. Унай Емери обаче промени състава си и включи в игра Маатсен, Рамзи и Дуран.

Именно тримата в 79-ата минута комбинираха за да се стигне до 2:1 с гол на нападателя с едно докосване.