Ливърпул без проблем с Бърнли (видео)

Ливърпул посрещна Бърнли в срещата от поредния двадесет и четвърти кръг на английската Висша лига. Днес на "Анфийлд" домакините спечелиха с 3:1 за да си върнат първото място над Манчестър Сити, но и да изиграят мач повече от "гражданите" в процеса, след като по-рано днес тимът на Гуардиола стъпи на върха за кратко.

В 31-ата минута днес за 1:0 вкара Диого Жота, който бе намерен в наказателното поле от центриране от корнер на Александър-Арнолд и надскочи хората около себе си. Точно преди почивката обаче при корнер на Бърнли резултатът стана 1:1 когато перфектна топка от Браунхил беше засечена с глава още по-добре от О'Шей неспасяемо за Келехер.

В 52-ата минута Луис Диаз от близо вкара за 2:1 след остро подаване на Елиът от дясно, а крайното 3:1 оформи Даруин Нунез в 79-ата отново след топка от Елиът, но на главата на нападателя.