Астън Вила близо до върха с нов успех

Астън Вила посрещна Уест Хем Юнайтед в срещата от деветия кръг на английската Висша лига. Днес на "Вила Парк" домакините спечелиха с 4:1 за да застанат на 2 точки от първото място и да вземат шестата си победа от началото на сезона, колкото имат Арсенал, Ливърпул и Тотнъм.

В 30-ата минута днес в бърза атака Оли Уоткинс намери Дъглас Луиз на дъгата за удар без подготовка и 1:0. След почивката в 50-ата минута домакините получиха шанс да бият и дузпа, която Луиз вкара с втория си гол в мача за 2:0.

Уест Хем опита да се върне в 56-ата минута когато Боуен навлезе диагонално и отклоненият му удар премина Мартинез за 2:1. В 74-ата минута обаче отново Уоткинс вкара красиво, изведен от МакГин, като тук нападателят с мощен удар от труден ъгъл матира Ареола за 3:1.

В 89-ата минута и резервата Леон Бейли се разписа след като бе намерен в полето от друга резерва - Тилеманс, финтира противник и стреля през вратаря - 4:1.