Ливърпул се провали в Нотингам (видео)

Нотингам Форест посрещна Ливърпул в срещата от дванадесетия кръг на английската Висша лига. Днес на "Дъ Сити Граунд" домакините спечелиха с 1:0 за да оставят противника на седмата позиция и да съберат 9 точки на предпоследното място в класирането с втората си победа за кампанията.

До почивката голове не видяхме, като домакините се държаха стегнато в защита и с повече късмет можеха да водят. Ван Дайк имаше най-доброто положение, но стреля неточно с глава. Джеси Лингард пък стреля в Алисон в най-доброто положение на Форест.

В 55-ата минута Уилямс изпрати топка от статична ситуация към Кук на фланга, и той центрира ниско. Нападателят Ауоний засече и намери гредата, но успя да добави за 1:0 преди играч на Ливърпул да реагира. Очаквано до края положенията бяха пред гостите, но без успех.