Ливърпул спаси точката и срещу Палас (видео)

Ливърпул посрещна Кристъл Палас в срещата от втория кръг на английската Висша лига. Днес на "Анфийлд" двата тима се разделиха при 1:1 като домакините играха известно време с човек по-малко след като изостанаха в резултата. Така във втори пореден кръг Ливърпул се върна до равенство след като и на старта срещу Фулъм догони противника на два пъти. Мърсисайдци нямат суха мрежа в 6 поредни мача.

В 32-ата минута днес гостите поведоха при бърза контра, при която Езе изведе Заха с много пространство, той навлезе в полето и стреля в далечния ъгъл за 1:0.

В 57-ата минута на втората част Дарвин Нунез бе изгонен директно когато удари с глава Андерсен при спречкване в полето, но Ливърпул показа агресия след тези минути и изравни в 61-ата минута когато Диаз получи топка на фланга, премина през 5 или 6 души и стреля мощно от дъгата за 1:1. До края Салах и Заха имаха добри шансове, но резултатът остана без промяна.