Тотнъм отново отстъпи на Челси и напусна Купата (видео)

Тотнъм посрещна Челси в срещата от втория кръг на полуфиналната фаза на Купата на лигата в Англия. След като преди седмица "сините" спечелиха с 2:0 у дома, сега те отново надделяха с 1:0 на гости на "Тотнъм Хотспър Стейдиъм" за да достигнат финала на състезанието.

Още в 18-ата минута Челси почти реши изхода от двубоя след като тимът поведе с 3:0 от двете срещи. Тук Мейсън Маунт подаде добре, вратарят Голини излезе, но не успя да спре ударът на Рудигер за 1:0. До почивката Кейн пропусна голяма възможност, а в 39-ата минута отсъдена дузпа бе отменена от ВАР за домакините.

В 48-ата минута при повторение на ситуацията от гола Рудигер стреля отново, но този път високо след корнер. В 56-ата минута Тотнъм получи нова дузпа, и отново ВАР отмени решението. Последва 63-ата минута и гол на Кейн, който ВАР отмени заради засада.

В 86-ата минута заради инцидент в публиката зад Кепа срещата бе спряна, което доведе и до 8 минути продължение, в което резултатът не се промени.