Челси на полуфинал през Брентфорд (видео)

Брентфорд посрещна Челси в срещата от четвърт-финалната фаза на Купата на лигата в Англия. След като вчера се изигра единствено срещата между Арсенал и Съндърланд, спечелена от "артилеристите" с 5:1, сега втори полуфиналист се оформи Челси след 2:0 на гости.

До почивката голове нямаше, но домакините имаха 3 големи възможности пред Кепа, който се справи отлично. За Челси най-добрата възможност бе пред дебютанта Харви Вейл, който насочи удара си с глава в Аугусто Фернандез.

Срещата се реши в 80-ата минута когато ниско центриране от Джеймс бе засечено в ъгъла на вратата от Янсон за нещастен автогол и 1:0.

В 84-ата минута Фернандез повали Пулисич в полето и това бе дузпа, която Жоржиньо вкара за 2:0.