И Варди с две дузпи срещу УБА

Уест Бромич Албиън прие Лестър Сити в срещата от първия кръг на английската Висша лига, а днес Джейми Варди показа, че ще гони отново приза за топ-реализатор на сезона, след като вкара два от головете за победата с 3:0, като и двете попадения бяха от дузпа. Така Варди застава с гол зад лидера от първия кръг Мохамед Салах, който вкара 3 гола срещу Лийдс, 2 също от дузпи.

До почивката днес на "Дъ Хоутърнс" нямаше голове, като домакините започнаха силно, но след средата на полувремето Лестър овладя инициативата.

В 56-ата минута новото попълнение Кастан откри резултата с глава, намерен от добро центриране на Прает за 1:0. В 73-ата минута Варди бе повален в полето от Бартли и вкара дузпата си за 2:0.

В 83-ата минута О'Шей препъна Джъстин ненужно в полето и това бе втора дузпа, която Варди отново реализира с уверен мощен удар за 3:0.