Ман Сити разби Уотфорд без напрежение

Уотфорд прие Манчестър Сити в срещата от тридесет и седмия кръг на английската Висша лига. Днес "гражданите' спечелиха на "Викъридж Роуд" с 4:0 и достигнаха до 97 вкарани гола за кампанията в Англия. Рахим Стърлинг пък вкара два пъти и асистира за да обере овациите.

В 31-ата минута Сити поведе когато получи топка от Уокър от дясно, овладя в полето и от воле с много сила не остави време за реакция на вратаря за 1:0. В 39-ата минута англичанинът си спечели и дузпа, като застана на бялата точка и стреля, ударът му бе отразен от Фостър, но Стърлинг довкара за 2:0.

В 63-ата минута Де Брюйне намери Стърлинг в полето, той стреля по Фостър, вратарят изби във Фоден и това бе 3:0. В 66-ата минута след статично положение Де Брюйне центрира в полето за Лапорте, който с глава оформи 4:0.