Юнайтед отстрани Челси с красив гол на Рашфорд (видео)

Челси прие Манчестър Юнайтед в срещата от осминафиналната фаза на Купата на лигата в Англия. Днес на "Стамфорд Бридж" гостите поведоха чрез дузпа, допуснаха изравняване, но отново достигнаха до попадение и победа с 2:1 чрез два гола от Маркъс Рашфорд.

В 25-ата минута днес Дан Джеймс спечели дузпа за гостите срещу Алонсо и Рашфорд реализира за 1:0. До почивката Челси нямаше точен удар и срещата се развиваше добре за Юнайтед.

В 61-ата минута обаче Батшуай получи топка в половината на гостите между 5-6 противника, той успя да овладее и да премине дистанцията до дъгата, от където намери място за силен удар ниско през Ромеро за 1:1.

Срещата обаче бе решена в 73-ата минута, когато Рашфорд получи шанс да изпълни пряк-свободен удар от далечна дистанция, и той го направи с много сила право в ъгъла на вратата, като топката срещна горната греда и мрежата за 2:1.